Jezdecký klub Kněžičky Chov, sport, výcvik
Jezdecký klub Kněžičky

Nejbližší události

    žádné události

Nejkrásnější pohled na svět…

Výcvik a obsedání

... je z koňského hřbetu, nevěříte? Přijeďte zažít báječný pocit v sedle do Jezdeckého klubu Kněžičky!

Jezdecký oddíl

Pic 3

Jezdcům, majitelům koní a vůbec všem přátelům koní a jezdeckého sportu nabízíme členství v našem jezdeckém klubu. Počet míst omezen!


Požadujeme:

  • Věk minimálně 15 let a starší
  • Pravidelné placení měsíčních příspěvků (100,-)
  • Spolehlivost, ochotu spolupracovat

Nabízíme:

  • Startování v soutěžích ČJF pod naším jezdeckým klubem
  • Styk s ČJF
  • Společné výlety na chovatelské a sportovní akce u nás i v zahraničí
  • Pravidelné informace ze světa koní (změny pravidel jezdeckého sportu, kalendáře akcí, termíny, dotace a mnoho dalších)
  • Slevy na služby v oblasti výcviku jezdců a koní

ReklamaHöveler.cz


Hubertova jízda Hřebčína a Jezdeckého klubu Kněžičky

3. Listopad, 2014

V sobotu 8. listopadu proběhne první oficiální Hubertova jízda společnosti Hřebčín Kněžičky a občanského sdružení Jezdecký klub Kněžičky v areálu a přilehlém okolí Hřebčína Ostrov. Těšíme se, že se přes den společně setkáme v sedle i v kočáře na Ostrově u Chlumce nad Cidlinou a večer přátelsky posedíme v Kněžičkách.

Startovné na Hubertovu jízdu bude činit 150,- Kč/koně (v ceně je základní občerstvení – nápoj a porce jídla dle výběru, další občerstvení bude možné zakoupit ve stánku).

PŘIHLÁŠKY
Svou přihlášku, prosím, zašlete na tento email nejdéle do středy 5. 11. Budeme rovněž rádi, když nahlásíte i přibližný počet osob, které se akce účastní bez koně, aby jsme podle toho mohli odhadnout zásobu občerstvení.
VEČERNÍ SOUD
Jak již bylo předznamenáno, večerní soud proběhne ve stylovém Hotelu Obora Kinský. Nebude zde vybíráno vstupné, platit si bude každý pouze svou konzumaci.
UBYTOVÁNÍ
V Hotelu Obora Kinský Vám můžeme rezervovat dvoulůžkový pokoj v ceně 1000,- Kč/noc včetně snídaně.
USTÁJENÍ
Nabízíme poslední dvě místa k ustájení v našem areálu v době konání Hubertovy jízdy a to v ceně 300,- Kč/den vč. sena a slámy. Je možné požádat o nakrmení koně společně s našimi, svého koně si však každý místuje sám a box je předán v čistotě.
JÍZDA KOČÁREM
Pěší mohou využít možnosti rezervace místa v kočáře a absolvovat v něm celou Hubertovu jízdu. Cena činí 400,-/os., počet kočárů bude přizpůsoben rezervovaným místům.
PRŮBĚH HUBERTOVY JÍZDY
Jsme sportovní stáj a jde nám především o bezpečnost všech zúčastněných, z tohoto důvodu jsme se rozhodli zrušit halali a skoky budou postavené na loukách o výšce maximálně do 80 cm s možností objetí. Budeme procházet brodem, který sice nelze objet, ale procházet jím budeme v poklidu krokem. Přesuny mezi loukami budou v kroku či klusu, proto se mohou účastnit i ti, kdo nebudou chtít skákat a skákání mohou pozorovat opodál. Skupina absolvuje nejdříve první část se třemi skokovými loukami. Na poslední z nich proběhne krátká přestávka s (tekutým) občerstvením, kde je možné vystřídat jezdce, odpočinout si, případně již druhou část neabsolvovat. V druhé části půjde již jen o poklidnou vyjížďku (kdo bude chtít, může znovu absolvovat skoky na třetí louce), krokem se bude procházet skrz bažantnici, koně se uvolní několika klusovými úseky a v závěru je čeká poslední louka, kde je možné si naposledy skočit.
POČASÍ
Zajištěno!

Jakékoliv další informace směřujte na pavlina.par@gmail.com či info@hrebcin-knezicky.cz nebo na tel.: 606 708 479.

Facebook Google del.icio.usKomentáře jsou uzavřeny