Jezdecký klub Kněžičky Chov, sport, výcvik
Jezdecký klub Kněžičky

Nejbližší události

    žádné události

Nejkrásnější pohled na svět…

Výcvik a obsedání

... je z koňského hřbetu, nevěříte? Přijeďte zažít báječný pocit v sedle do Jezdeckého klubu Kněžičky!

Jezdecký oddíl

Pic 3

Jezdcům, majitelům koní a vůbec všem přátelům koní a jezdeckého sportu nabízíme členství v našem jezdeckém klubu. Počet míst omezen!


Požadujeme:

  • Věk minimálně 15 let a starší
  • Pravidelné placení měsíčních příspěvků (100,-)
  • Spolehlivost, ochotu spolupracovat

Nabízíme:

  • Startování v soutěžích ČJF pod naším jezdeckým klubem
  • Styk s ČJF
  • Společné výlety na chovatelské a sportovní akce u nás i v zahraničí
  • Pravidelné informace ze světa koní (změny pravidel jezdeckého sportu, kalendáře akcí, termíny, dotace a mnoho dalších)
  • Slevy na služby v oblasti výcviku jezdců a koní

ReklamaHöveler.cz


ZMĚNA TERMÍNU: Jezdecké závody & veřejný trénink

4. Září, 2012

Dostali jsme se do velmi zajímavé situace, a proto mi dovolte Vám ji celou zde zrekapitulovat:

V pátek 31. 8. večer, v době, kdy již vrcholily přípravy na naše jezdecké závody, se na stránkách JK Komárno objevilo oznámení o změně termínu závodů z 1. 9. na 8. 9. Jelikož se jednalo o shodný termín s našimi závody a o pořadatele vzdáleného 15 km, museli jsme se rozhodnout co nejdříve buď o zrušení závodů nebo o jejich přeložení. Naše závody jsou skutečně rodinného charakteru, proto taková událost pro nás byla v podstatě likvidační.

Hned v pondělí 3. 9. jsem zaslala žádost o změnu termínu a jako důvod udala změnu termínu závodů v Nymburce Komárně.
Velké překvapení mě čekalo ve středu 5. 9., kdy naše žádost byla zamítnuta s tím, že závody v Komárně nebyly oficiálně posunuty, tudíž v podstatě není důvod náš termín měnit. Jelikož celý zmatek kolem termínu způsobil, že jsme přišli o řadu již zaslaných přihlášek, celá situace se rozhodně nevyřešila ani v okamžiku, kdy předseda JK Komárno zaslal ve středu odpoledne (!) žádost o změnu termínu.

Vzhledem k tomu, že pořádáme závody jednou do roka a rozhodně ne jako výdělečnou činnost, vše funguje na dobrovolnické práci a počáteční investice hradíme každý z vlastní kapsy. Výsledkem celoroční práce bylo získání i několika sponzorů k tomu, aby se maximálně upravil terén v rámci našich možností tak, aby si u nás jezdci na nižší sportovní úrovni mohli příjemně zazávodit v soutěži, kde se nepotkají s další stovkou startujících a z celé akce se nestal jen maraton parkurů na čas. Žádáme tedy všechny o podporu v této nelehké situaci – závody budeme muset pravděpodobně přeložit na termín 29. 9.

O aktuální situaci Vás budeme informovat.

Facebook Google del.icio.usKomentáře jsou uzavřeny