Jezdecký klub Kněžičky Chov, sport, výcvik
Jezdecký klub Kněžičky

Nejbližší události

    žádné události

Nejkrásnější pohled na svět…

Výcvik a obsedání

... je z koňského hřbetu, nevěříte? Přijeďte zažít báječný pocit v sedle do Jezdeckého klubu Kněžičky!

Jezdecký oddíl

Pic 3

Jezdcům, majitelům koní a vůbec všem přátelům koní a jezdeckého sportu nabízíme členství v našem jezdeckém klubu. Počet míst omezen!


Požadujeme:

  • Věk minimálně 15 let a starší
  • Pravidelné placení měsíčních příspěvků (100,-)
  • Spolehlivost, ochotu spolupracovat

Nabízíme:

  • Startování v soutěžích ČJF pod naším jezdeckým klubem
  • Styk s ČJF
  • Společné výlety na chovatelské a sportovní akce u nás i v zahraničí
  • Pravidelné informace ze světa koní (změny pravidel jezdeckého sportu, kalendáře akcí, termíny, dotace a mnoho dalších)
  • Slevy na služby v oblasti výcviku jezdců a koní

ReklamaHöveler.cz


Malá Louie Louie je na světě!

29. Duben, 2011

Ve 323. dni březosti, tedy 10 dní před odhadnutým termínem porodu se na svět „vyklubala“ maličkatá Louie Louie. Pro svůj velký den si vybrala skutečně originální příležitost – narodila se 25.  4. ve 3:45, čili na Velikonoční pondělí, v tu chvíli však ještě nenosila tak zvučné jméno, byl to jednoduše Ňuňánek. Dva dny nato jsme v porotě sestávající ze čtyř osob usedli u hranatého stolu a jali se odpovědného úkolu – výběru toho pravého jména pro našeho drobečka. Na stole se tedy objevil seznam 64 jmen začínajících písmenem L a představující méně či více  kvalitní písně. Zprvu každý z nás zvolil 10 nejlepších, které postupovaly do dalšího kola, z nichž podobným způsobem každý vybral 5 a nakonec 3 nejlepší. Výběr následně pokračoval diskuzí a ve čtvrtfinále se objevila jména: La vie en Rose, Louie Louie, Lady Marmelade a London Calling. Jednalo se o 2 návrhy Kateřiny Hrochové a o dva Vojtěcha Záhory, jehož Louie Louie nakonec zvítězila. Káťa od nás může očekávat alespoň cenu útěchy. Tak tedy hodně zdraví, Louie Louie!

Facebook Google del.icio.usKomentáře jsou uzavřeny