Jezdecký klub Kněžičky Chov, sport, výcvik
Jezdecký klub Kněžičky

Nejbližší události

    žádné události

Nejkrásnější pohled na svět…

Výcvik a obsedání

... je z koňského hřbetu, nevěříte? Přijeďte zažít báječný pocit v sedle do Jezdeckého klubu Kněžičky!

Jezdecký oddíl

Pic 3

Jezdcům, majitelům koní a vůbec všem přátelům koní a jezdeckého sportu nabízíme členství v našem jezdeckém klubu. Počet míst omezen!


Požadujeme:

  • Věk minimálně 15 let a starší
  • Pravidelné placení měsíčních příspěvků (100,-)
  • Spolehlivost, ochotu spolupracovat

Nabízíme:

  • Startování v soutěžích ČJF pod naším jezdeckým klubem
  • Styk s ČJF
  • Společné výlety na chovatelské a sportovní akce u nás i v zahraničí
  • Pravidelné informace ze světa koní (změny pravidel jezdeckého sportu, kalendáře akcí, termíny, dotace a mnoho dalších)
  • Slevy na služby v oblasti výcviku jezdců a koní

ReklamaHöveler.cz


Závody v Přední Lhotě a Hradištku

30. Červenec, 2010

PŘEDNÍ LHOTA

Za deštivého nedělního dopoledne jsme se se Zuzkou a valachem Parisem vypravili do nedaleké Přední Lhoty na závody. Voda byla skutečně všude, a tak jsme se rozhodli absolvovat pouze jednu soutěž – Z pro koně startující prvním a druhým rokem. Já se Zuzou jsme nakonec po shození poslední překážky skončili na pátém místě, Klárka s Parisem také se čtyřmi trestnými na místě osmém. Byli jsme natolik promočení, že jsme ani nečekali na dekorování a o svém umístění se dozvěděli až na internetu z tepla domova.

HRADIŠTKO

Hned ve středu nás čekalo poslední kolo ČŠMK  v Hradištku u Sadské. Zuzanka měla ten den ještě více energie než obvykle a to se bohužel projevilo i na výsledku. Po prvním skoku jsme pokračovaly k následující distanci, do které mi Zuza vzala ruku s takovou vervou, že jsem si ji musela před dalším pokračováním v parkuru vzít na kruh a uklidnit. Znamenalo to ovšem první neposlušnost. Další skoky měly bezproblémový průběh, Zuza se však podruhé „utrhla“ těsně před koncem kurzu do dvojskoku. Odskočily jsme do něj díky tomu opravdu z dálky, a tak nám pochopitelně nevyšel odskok na druhou část, jež tvořil oxer. Aby se v překážce Zuza nezranila, narychlo jsem se rozhodla ji před oxerem zadržet a díky tomu jsme byly ze soutěže vyloučeny. Do příště musíme holt více pracovat na proježděnosti – zejména během vedení po parkuru. Nicméně i přes tento nepovedený parkur postupujeme do finále, které se koná v Martinicích ve dnech 14. – 15. září.

Facebook Google del.icio.usKomentáře jsou uzavřeny