Jezdecký klub Kněžičky Chov, sport, výcvik
Jezdecký klub Kněžičky

Nejbližší události

    žádné události

Nejkrásnější pohled na svět…

Výcvik a obsedání

... je z koňského hřbetu, nevěříte? Přijeďte zažít báječný pocit v sedle do Jezdeckého klubu Kněžičky!

Jezdecký oddíl

Pic 3

Jezdcům, majitelům koní a vůbec všem přátelům koní a jezdeckého sportu nabízíme členství v našem jezdeckém klubu. Počet míst omezen!


Požadujeme:

  • Věk minimálně 15 let a starší
  • Pravidelné placení měsíčních příspěvků (100,-)
  • Spolehlivost, ochotu spolupracovat

Nabízíme:

  • Startování v soutěžích ČJF pod naším jezdeckým klubem
  • Styk s ČJF
  • Společné výlety na chovatelské a sportovní akce u nás i v zahraničí
  • Pravidelné informace ze světa koní (změny pravidel jezdeckého sportu, kalendáře akcí, termíny, dotace a mnoho dalších)
  • Slevy na služby v oblasti výcviku jezdců a koní

ReklamaHöveler.cz


Předváděcí den v Mněticích aneb naše "Malá" bude maminkou

1. Březen, 2009

Vydali jsme se směr Pardubice tentokrát už definitivně vybrat tatínka pro náš nový potenciální přírůstek. Při této příležitosti jsme klisničku Fair Play naložili a vzali s sebou. V Mněticích zůstane až do zjištění březosti.

Novinkou letošní připouštěcí sezony je atraktivní Leonce po osvědčeném otci Limbus, jehož potomci se prezentují ve sportu na nejvyšší úrovni. Hned na začátku programu byl předveden nejmladší plemenný hřebec na stanici - Cry for Me, na kterého se letos mohou těšit i chovatelé ČT. Hned po něm do haly hrdě naklusal dvacetiletý Comero ve velice dobré kondici. Diváky ohromil i následující Beethowen a elegantní Quirado. Chovatelé koní Kinských si mohli vybrat hned ze dvou plemeníků - Alois a Mineral. Oba působí také v PK ČT. Zřejmě nikoho nepřekvapí, že v nabídce zůstávají i francouzský Dormane du Puy a Werbespot. Nejen teplokrevným klisnám patřila mnětická nabídka. Pro pony klisny tu stojí elitní pony hřebec Klootwijkhoeves Vidar, pro haflingské Artist-L a pro starokladrubskéSacramoso Espada XI. Chovatele chladnokrevných plemen nadchl mohutný a ušlechtilý Aznavour.
Naším šampionem se nakonec stal Quirado (Quidam de Revel – Corrado I – Rigolleto). Věříme, že nám nadělí opravdu kvalitního potomka.

Facebook Google del.icio.usKomentáře jsou uzavřeny